O NAS

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług i produktów weterynaryjnych na rynku polskim. Swoje doświadczenie budujemy od 30 lat. Od 2019 roku stanowimy część międzynarodowego koncernu weterynaryjnego Covetrus www.covetrus.com który zatrudnia ponad 5500 pracowników na całym świecie. 

W oparciu o znajomość lokalnego rynku oraz unikalne międzynarodowe doświadczenie dbamy o zdrowie i dobrostan zwierząt, zapewniając lecznicom w całym kraju bogaty asortyment produktów.

Naszą działalność opieramy na trzech filarach

PRODUKTY, USŁUGI, EDUKACJA

co sprawia, że Medivet to więcej niż hurtownia weterynaryjna.


PRODUKTY

dla zdrowia zwierząt
 
Oferujemy bogaty asortyment produktów weterynaryjnych. Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie zwierząt, zapewniając lecznicom w całym kraju produkty lecznicze weterynaryjne, diety weterynaryjne, karmy bytowe, suplementy oraz narzędzia chirurgiczne i nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

USŁUGI

pozytywnie nastawieni
 
Dzięki szerokiej ofercie usług (Finansowanie rozwoju, Usługi leasingowe oraz serwisowe) możesz liczyć na nasze wsparcie i skupić się na leczeniu zwierząt.

EDUKACJA

dzielimy się wiedzą i pomysłami
 
Przez 30 lat działalności poznaliśmy najważniejsze potrzeby naszych klientów. Stawiamy na edukację i rozwój branży weterynaryjnej, organizując szkolenia, warsztaty i webinaria dla lekarzy. Wydajemy publikacje, które pomagają prowadzić skutecznie i odpowiedzialnie praktykę weterynaryjną. Najlepsze lata jeszcze przed nami.