ZOSTAŃ NASZYM PRACOWNIKIEM

Aktualnie poszukujemy

Dwóch osób na stanowisko Doradcy ds. kluczowych Klientów marki Hill's na obszarze województw: mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, łódzkie - sprawdź szczegóły!


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@medivet.pl
W aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli
: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Medivet S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."


Nasze standardy postępowania

Nasze działania prowadzimy w sposób szczery, uczciwy i otwarty, z poszanowaniem dla praw człowieka i interesów Pracowników. W taki sam sposób uwzględniamy uzasadnione interesy tych, z którymi łączą nas jakiekolwiek stosunki zawodowe.

Nasi Pracownicy

Jesteśmy przekonani, że dynamiczny rozwój firmy jest możliwy dzięki zaangażowaniu, otwartości i kreatywności zatrudnionych tu osób. Rekrutujemy, zatrudniamy i awansujemy Pracowników na podstawie kwalifikacji i umiejętności zawodowych niezbędnych do prawidłowego wykonania powierzonych zadań. Rozwijamy ducha przedsiębiorczości, oferujemy interesujące możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, a Każdą Osobę traktujemy z szacunkiem i godnością.

Rozwój Pracowników

Wspieramy naszych Pracowników w podnoszeniu kwalifikacji. Proponujemy szereg szkoleń począwszy od szkoleń wstępnych, uprawniających i przygotowujących do pracy na danym stanowisku, poprzez specjalistyczne, rozwijające wiedzę i umiejętności niezbędne w realizacji powierzonych zadań.

Proces rekrutacyjny

Oferty pracy kierujemy nie tylko do osób posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe, ale także do osób młodych i dynamicznych, wnoszących do firmy pozytywną energię i świeże spojrzenie na wiele różnych tematów. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy swoją wiedzą i postawą mogliby wspomóc rozwój naszej firmy.

Szukamy ludzi:

•    kompetentnych zawodowo
•    szczerych, otwartych i komunikatywnych – dbających o dobry kontakt z innymi, dzielących się wiedzą, umiejętnie współpracujących w grupie, bo to fundamenty dobrej atmosfery niezbędnej w naszym środowisku pracy i w kontaktach z Klientami.
•    nastawionych na  rozwój i lubiących podejmować nowe wyzwania.

Korzyści wynikające z pracy w naszej firmie

MEDiVET S.A. oferuje stabilność zatrudnienia w dużej i ciągle rozwijającej się organizacji. Każdy pracownik ma możliwość awansu zarówno pionowego, jak i poziomego. Kładziemy  nacisk na rozwój pracowników poprzez wzajemne wsparcie.

Osoby zainteresowane pracą w firmie MEDiVET zapraszamy do wysyłania aplikacji na adres: rekrutacja@medivet.pl

 

Running sport media | Travis Scott x Air Jordan 6 "British Khaki" & Apparel Collection