Dlaczego my?

Dlaczego warto z nami pracować?

Jesteśmy przekonani, że dynamiczny rozwój naszej Firmy jest możliwy tylko dzięki zaangażowaniu, kompetencjom, otwartości i kreatywności pracujących tu osób. Zatrudniamy i awansujemy Pracowników na podstawie kwalifikacji oraz umiejętności zawodowych niezbędnych do prawidłowego wykonania powierzonych zadań.
Poznaj nasze mocne strony:

#1 Przyjazne środowisko pracy

Bezstresowy onboarding

Na czas wdrożenia zostaje Ci przydzielona osoba lub zespół osób, które dbają o to, abyś spokojnie mógł/mogła zapoznać się ze swoim nowym stanowiskiem i zadaniami.

Zdrowe środowisko pracy

Dbamy o to, aby to „co” robimy w naszej pracy współgrało z „jak” to robimy. W ostatniej ankiecie 80% naszym Pracowników oceniło zdrowie naszej organizacji na 89 punktów w skali 100.

Profesjonalny Zespół

80% naszych Pracowników jest z nami od 3 do ponad 20 lat. Zależy nam na tym, aby każdy czuł się u nas dobrze. Współpraca, to jedna z naszych kluczowych wartości.

#2 Dbamy o rozwój

Dofinansowanie lub pełna płatność za kursy, studia i szkolenia

Szkolenia i kursy dzielimy na te obowiązkowe oraz wspierające dla rozwoju kompetencji. Do pierwszych zaliczamy przykładowo szkolenia z uprawnień UDT dla magazynierów czy uzupełnienie wiedzy z zakresu podatków dla księgowości. W naszym odczuciu, to obowiązek firmy, aby zadbać o najbardziej aktualną wiedzę naszych pracowników.

Jeżeli chodzi o szkolenia wspierające, to są to wszelkie kursy dodatkowe, w tym studia, które rozwijają kompetencje ale są dobrowolne. Doceniamy lojalność naszych pracowników i dla osób, które pracują dla nas przynajmniej rok, mamy program dofinansowań w podnoszeniu swoich kwalifikacji. Jedyny warunek jaki musi zostać spełniony, to wykazanie, że przykładowo studia podyplomowe wniosą wiedzę, którą można wykorzystać w naszej firmie.

Transformacja kultury organizacyjnej

Słuchamy naszych Pracowników i systematycznie wprowadzamy usprawnienia w obszarach jakie nam zgłaszają. Rozwijamy i będziemy stale uzupełniać, program rozwoju kompetencji liderskich oraz kompetencji w obszarze komunikacji i poczucia wpływu na kształtowanie naszego środowiska pracy u każdego z naszych Pracowników. A to dopiero początek…

#3 Wierzymy, że każdy głos ma znaczenie

Konsultacje pomysłów

Zależy nam na tym, aby nasi Pracownicy mieli poczucie wpływu na rozwiązania, które są dla nich wprowadzane oraz, aby odpowiadały one ich potrzebom. Przykładem inicjatywy, która powstała na drodze głosowania jest projekt „DOBRE EMOCJE PODCZAS SPEŁNIANIA MARZEŃ”. W ramach którego, co miesiąc spełniamy marzenia dwóch losowo wybranych pracowników.

Ankieta satysfakcji

Od 2019 roku wprowadziliśmy cykliczną ankietę, która sprawdza, jak nasi Pracownicy oceniają firmę m.in. w obszarze przywództwa, środowiska pracy, innowacyjności, czy komunikacji. Słuchamy naszych Zespołów i stopniowo wprowadzamy zmiany, w obszarach, które tego wymagają.

#4 Zapewniamy stabilność i wsparcie

Zaopiekujemy się Tobą

Zdrowie naszych Pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego każdy może przystąpić do finansowanego przez firmę pakietu medycznego oraz dokupić rozszerzone pakiety rodzinne. Dostępna jest również oferta ubezpieczenia grupowego.

Fundusz wsparcia – COVID-19

Sytuacja, w której aktualnie znalazł się cały Świat jest wyjątkowa. W podziękowaniu za zaangażowanie i świetne efekty pracy, nasza firma założyła fundusz wsparcia, gdzie Pracownik dotknięty COVID-19 może ubiegać się o wsparcie finansowe do 8000 zł na leczenie siebie i swoich bliskich. Co ważne, jest to kwota bezzwrotna.

Fundusz pożyczkowy

Czasem wsparcie od ręki bywa nieocenione. Dlatego, dla Pracowników, którzy są z nami ponad rok oferujemy pożyczki. Oczywiście firma nie nalicza dodatkowych kosztów, zwracasz tyle ile otrzymujesz.

#5 Zapewniamy przyjemności

Wczasy pod gruszą

Urlop…kto z nas go nie potrzebuje? Dzięki Zakładowemu Funduszowi Świadczeń Socjalnych, wielu z nas relaksuje się, korzystając ze wsparcia firmy. Tak, to można odpoczywać, prawda?

Prezenty okolicznościowe

Wszyscy kochamy prezenty, dlatego na Boże Narodzenie i Wielkanoc wręczamy naszym Pracownikom karty płatnicze Sodexo. Lubimy też sprawiać przyjemność dzieciom, dlatego pamiętamy o Dniu Dziecka i zwykle raz lub dwa razy w roku organizujemy kreatywne konkursy, w których dzieci zdobywają nagrody. Przykładem jest Dzień Weterynarza, gdzie nagradzamy prace plastyczne podesłane przez dzieci naszych Pracowników.

Dzień wolny z okazji urodzin

Nasi Pracownicy bardzo lubią ten benefit    nawet jeżeli Twoje urodziny wypadną w niedzielę, to i tak przysługuje Ci dodatkowy dzień wolny do wykorzystania tydzień przed lub po urodzinach. Jeżeli masz tym razem urodziny w środę, znakomicie, zgłaszasz to i masz relaks w środku tygodnia. Brzmi dobrze, nie sądzisz?

Dodatkowo angażujemy się w różne działania charytatywne, o których więcej możesz poczytać na naszej stronie tutaj